360 Cryolipolysis Soğuk Lipoliz

Bir soğuk lipoliz uygulaması olan 360 lokal fazlalıkları hedef alarak, bölgesel fazlalıklardan kurtulmanızı sağlayan yenilikçi bir sistemdir. 360, lokal fazlalıkları hedef alarak daha biçimli bir vücut yaratan bir sistemdir. Sadece tek seansta kalıcı sonuçlar sağlayan 360 soğuk lipoliz denen bir bölgesel incelme yöntemidir.

Soğuk lipoliz işlemi yağ dokusunun dondurucu bir soğuğa maruz bırakılmasıdır. -8, hatta -11’lere kadar varan bu dondurucu soğuk yağ hücresinin bütünlüğünü bozarak, hücrenin parçalanmasına neden olur. Bunu yaparken de kas, sinir gibi çevre dokulara herhangi bir zarar vermez.

2009 yılında geliştirildiğinden beri tüm dünyada milyonlarca hasta üstünde başarıyla uygulanmış, etkinliği 100’den fazla bilimsel araştırmayla kanıtlanmıştır. Bölgesel yağlanma sorunu yaşayan, daha biçimli bir siluete kavuşmak isteyen ama cerrahi bir müdahale yaptırmaktan kaçınan herkes 360 teknolojisinden faydalanabilir.

Sistemin en önemli artılarından biri de tedavinin hemen ardından işinize, sosyal yaşamanıza geri dönebilmeniz. Ağrısız ve acısız bir işlem olması, tek bir seansta etkisini göstermesi de 360 milenyumun en popüler bölgesel incelme tedavisi haline getiriyor.

Soğuk lipoliz sistemi 360 işemi sırasında parçalanan yağ hücreleri metabolize olarak birkaç gün sonra doğal yollardan vücuttan atılmaya başlar. İki hafta sonra hasta işlem yapılan bölgedeki küçülmeyi gözlemlemeye başlar. Ancak değişime uğrayarak, bütünlükleri bozulan yağ hücrelerinin vücuttan tamamen atılması için 2-3 ay geçmesi gerekir. Klinik araştırmalar sadece tek bir seansta işlem yapılan bölgedeki yağ hücrelerinin %20- %30 kadarının yok olduğunu gösteriyor. İşlem sonrasında kilo kontrolüne dikkat edildiği müddetçe tedavinin etkileri kalıcıdır.

360 Cryolipolysis Soğuk Lipoliz Cihazı hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat için bizi arayabilir veya formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN!